• خانه
  • روش‌های حمل و بازگشت کالا

روش های ارسال و تحویل

روش های ارسال و تحویل در آریا پلاس به 4 روش زیر می باشد:

1- ارسال با پست جمهوری اسلامی     2-پایانه باربری، اتوبوس رانی   3-پیک (فقط استان تهران و البرز)     4- تحویل درب شرکت

لطفا بعد از انتخاب کالا و ثبت سفارش با دقت یکی از شیوه های ارسال مانند انتخاب کنید.

  • توجه: بعد از انتخاب روش ارسال و ثبت سفارش، امکان لغو یا تغییر سفارش و شیوه ارسال وجود ندارد. در صورت بروز چنین مشکلی، برای تغییرات احتمالی با قسمت (پشتیبانی - لغو سفارشات) تماس حاصل فرمایید.

هزینه های ارسال:

هزینه ارسال در آریا پلاس برای کلیه کالاهای ارسالی توسط « پست جمهوری اسلامی» به صورت رایگان می باشد.

در صورت انتخاب نوع ارسال از طریق پیک (اسنپ، الو پیک، آژانس،...) برای استان های تهران و البرز به صورت پسکرایه و به عهده مشتری است. در صورت انتخاب نوع ارسال از طریق پایانه باربری و یا اتوبوس رانی به صورت پسکرایه و به عهده مشتری است.

قوانین تعویض کالا در فروشگاه اینترنتی:

بعد از ثبت سفارش خود و دریافت محصول خویش میتوانید تا 3 روز طبق قوانین تعویض فروشگاه اینترنتی آریا پلاس اقدام به تعویض کالای مورد نظرتان فرمایید. درصورت وجود هرگونه ایراد کارخانه ای میتوانید محصول خودرا با رعایت حفظ سلامت فیزیکی به واحد فروش و هماهنگی و ارسال سایت بفرستید و محصول جایگزین را دریافت نمایید . خواهشمندیم در جهت ارائه خدمت بهتر به نکات زیر توجه فرمایید :

1 - تمامی هزینه های برگشت کالای معیوب از سوی خریدار و ارسال مجدد محصول بدون عیب رایگان بوده و بر عهده فروشگاه اینترنتی آریا پلاس است.

2. خریدار موظف است که محصول را به همان شکل که دریافت کرده است ، درصورت وجود ایراد باز پس بفرستد و ایجاد هرگونه تغییر در ظاهر محصول ، لواز جانبی و جعبه دستگاه باطل کننده این قانون است. لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالای ارسالی، امکان استفاده از سرویس ضمانت تعویض قطعه را از بین خواهد برد.

3- ضمانت قطعات یدکی برقی فقط به شرط نصب و عدم کارکرد، ارسال عکس و قطعه نهایتا تا 2 روز پذیرفته می شود.

4- خریدار موظف است تا زمانی که مشکل بصورت کامل توسط کارشناسان فروشگاه اینترنتی آریا پلاس بررسی گردد و نتایج آن به کاربر اعلام شود ، شکیبایی به عمل آورد.

5- در بعضی موارد تعویض محصول ممکن است به طول بیانجامد ؛ چرا که محصولات معیوب به بخش کنترل کیفیت فروشگاه ینترنتی آریا پلاس ارسال می شوند و بدیهی است که باید از طرف آنها تاییدیه کالا ارسال گردد تا بتوان برای خریدار محصول مجدد ارسال کرد.

6- هزینه اولیه ارسال محصول معیوب به فوشگاه اینترنتی آریا پلاس توسط مشتری پرداخت می شود و درصورت تایید وجود مشکل در کالا ، هزینه ارسال پرداخت شده از سوی کاربر ، به وی عودت می گردد.

7- هنگام ارسال محصول معیوب به فروشگاه اینترنتی آریا پلاس ، مشتری موظف است تمامی اقلام دریافتی را اعم از : محافظ جعبه و تمامی متعلقات همراه ، فاکتور محصول ، درصورت وجودهدایای ارسالی و … برای فروشگاه اینترنتی آریا پلاس ارسال نماید .

8- دقت فرمایید عودت وجه مستلزم ارایه شماره حساب یا کارت با نام خریدار از سوی خریدار بوده و ممکن است بین ۳ تا ۷ روز به طول بیانجامد.

شرایط عدم پذیرش کالای مرجوعی:

شکستگی، له شدن جعبه جنس، کثیف و روغنی شدن قطعه یا جعبه، استفاده نادرست از قطعه توسط تعمیرکار غیر متخصص

حتما هنگام تحویل کالا آنرا از نظر ظاهری چک کنین و توجه داشته باشید که خرابیهای ظاهری را بلافاصله بعد از تحویل گرفتن کالا اطلاع دهید در غیر اینصورت ادعاهای بعدی پذیرفته نخواهد شد.

دسته بندی ها
محصولات