شرایط و قوانین

قوانین و مقررات فروشگاه

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی آریاپلاس به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی آریاپلاس هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط این فروشگاه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات آن است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی آریاپلاس از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی آریاپلاس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه اینترنتی آریاپلاس تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. آریاپلاس ضمن احترامی که برای حریم خصوصی کاربران قائل است، برای خرید و ثبت نظر در وب سایت اطلاعاتی را از کاربران محترم درخواست می کند تا بتواند روابطی امن و مطمئن با کاربران برقرار کند.

روش های ارسال و تحویل

روش های ارسال و تحویل  در آریا پلاس به 4 روش زیر می باشد:

  1- ارسال با پست جمهوری اسلامی     2-پایانه باربری، اتوبوس رانی   3-پیک (فقط استان تهران و البرز)      4- تحویل درب شرکت

لطفا بعد از انتخاب کالا و ثبت سفارش با دقت یکی از شیوه های ارسال مانند انتخاب کنید.

  • توجه: بعد از انتخاب روش ارسال و ثبت سفارش، امکان لغو یا تغییر سفارش و شیوه ارسال وجود ندارد. در صورت بروز چنین مشکلی، برای تغییرات احتمالی با قسمت (پشتیبانی - لغو سفارشات) تماس حاصل فرمایید.

پشتیبانی فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی آریاپلاس به صورت 24 ساعته پاسخگویی و پشتیبانی خواهد داشت.

سرویس دهی و خدمات ارسال صرفاً در روزهای کاری از 8 صبح الی 4 بعداظهر به استثنای تعطیلات رسمی خواهد بود.

 

روش های پرداخت

روش های پرداخت در آریا پلاس به 3 روش زیر خواهد بود:

     1-پرداخت اینترنتی از طریق درگاه بانک :

سریع ترین روش در خرید های اینترنتی روش پرداخت از طریق درگاه بانک می باشد. لذا به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش و ارسال سفارش، پرداخت خود را به صورت پرداخت اینترنتی انجام دهند.

       2- واریز مبلغ از طریق حواله بانکی :

       3-در صورت بالا بودن مبلغ و یا تمایل مشتری، امکان واریز نقدی به حساب های آریادیزل هم برای مشتریان برقرار می باشد. آن دسته از مشتریانی که پرداخت را از طریق واریز حواله انتخاب می نمایند موظف هستند عکس فیش واریزی را از یکی از طرق اعلام شده در صفحه پرداخت وجه، ارسال نمایند، پس از دریافت فیش واریزی، آریا پلاس اقدام به پردازش و ارسال کالاها خواهد نمود

     4- پرداخت در محل شرکت:

آریا پلاس این امکان را برای مشتریانی که تمایل دارند کالای خود را در محل شرکت دریافت نمایند فراهم کرده است که به صورت حضوری به محل شرکت در آدرس اعلام شده در سایت مراجعه داشته و از طریق پوز های مستقر در فروشگاه وجه را پرداخت نمایند.

هزینه های ارسال:

هزینه ارسال در آریا پلاس برای کلیه کالاهای ارسالی توسط « پست جمهوری اسلامی» به صورت رایگان می باشد.

در صورت انتخاب نوع ارسال از طریق پیک (اسنپ، الو پیک، آژانس،...) برای استان های تهران و البرز به صورت پسکرایه و به عهده مشتری است. در صورت انتخاب نوع ارسال از طریق پایانه باربری و یا اتوبوس رانی  به صورت پسکرایه و به عهده مشتری است.

 

تضمین اصل بودن کالا فقط برای کالاهای قانونی و معتبر:

اصالت محصولات فروشگاه اینترنتی آریا پلاس تضمین و تمامی آن ها با گارانتی 6 ماهه و معتبر عرضه می شود. از آنجا که آریا پلاس برای تامین برخی از کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می کند، مشتریان می توانند مطمئن باشند که کالاها معتبر و از مجاری قانونی وارد کشور شده‌است.

قوانین تعویض کالا در فروشگاه اینترنتی:

بعد از ثبت سفارش خود و دریافت محصول خویش میتوانید تا 3  روز طبق قوانین تعویض فروشگاه اینترنتی آریا پلاس اقدام به تعویض کالای مورد نظرتان فرمایید. درصورت وجود هرگونه ایراد کارخانه ای میتوانید محصول خودرا با رعایت حفظ سلامت فیزیکی به واحد فروش و هماهنگی و ارسال سایت بفرستید و محصول جایگزین را دریافت نمایید . خواهشمندیم در جهت ارائه خدمت بهتر به نکات زیر توجه فرمایید .

قوانین تعویض کالا در فروشگاه اینترنتی:

1 - تمامی هزینه های برگشت کالای معیوب از سوی خریدار و ارسال مجدد محصول بدون عیب رایگان بوده و بر عهده فروشگاه اینترنتی آریا پلاس است.

2. خریدار موظف است که محصول را به همان شکل که دریافت کرده است ، درصورت وجود ایراد باز پس بفرستد و ایجاد هرگونه تغییر در ظاهر محصول ، لواز جانبی و جعبه دستگاه باطل کننده این قانون است. لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالای ارسالی، امکان استفاده از سرویس ضمانت تعویض قطعه را از بین خواهد برد.

3- ضمانت قطعات یدکی برقی فقط به شرط نصب و عدم کارکرد، ارسال عکس و قطعه نهایتا تا 2 روز پذیرفته می شود.

4- خریدار موظف است تا زمانی که مشکل بصورت کامل توسط کارشناسان فروشگاه اینترنتی آریا پلاس بررسی گردد و نتایج آن به کاربر اعلام شود ، شکیبایی به عمل آورد.

5- در بعضی موارد تعویض محصول ممکن است به طول بیانجامد ؛ چرا که محصولات معیوب به بخش کنترل کیفیت فروشگاه ینترنتی آریا پلاس ارسال می شوند و بدیهی است که باید از طرف آنها تاییدیه کالا ارسال گردد تا بتوان برای خریدار محصول مجدد ارسال کرد.

6- هزینه اولیه ارسال محصول معیوب به فوشگاه اینترنتی آریا پلاس توسط مشتری پرداخت می شود و درصورت تایید وجود مشکل در کالا ، هزینه ارسال پرداخت شده از سوی کاربر ، به وی عودت می گردد.

7- هنگام ارسال محصول معیوب به فروشگاه اینترنتی آریا پلاس ، مشتری موظف است تمامی اقلام دریافتی را اعم از : محافظ جعبه و تمامی متعلقات همراه ، فاکتور محصول ، درصورت وجود هدایای ارسالی و … برای فروشگاه اینترنتی آریا پلاس ارسال نماید .

شرایط عدم پذیرش کالای مرجوعی

شکستگی، له شدن جعبه جنس، کثیف و روغنی شدن قطعه یا جعبه، استفاده نادرست از قطعه توسط تعمیرکار غیر متخصص

 

حقوق مشتری

مشتری حق دارد پیش از خرید اطلاعات کامل از نحوه خرید ، مشخصات محصول و شرایط گارانتی را از فروشگاه اینترنتی آریا پلاس جویا شود.

مشتری میتواند سفارش خود را قبل از زمان ارسال لغو کرده و مبلغ سفارش را بازپس ستاند.

  • توجه:  در صورتی که سفارشی برای مشتری ارسال شود و به علت عدم حضور وی در محل تحویل سفارش به واحد ارسال فروشگاه اینترنتی آریاپلاس بازگشت گردد ، هزینه ارسال دوباره محصول از واحد ارسال به مقصد مشتری ، به عهده مشتری می‌باشد .

جنس و صحت سلامت کالای ارسالی توسط واحد تحویل سفارشات فروشگاه اینترنتی آریا پلاس قبل از ارسال تایید می گردد. در صورت تمایل، مشتریان محترم می توانند در زمان حضور ماموران تحویل کالا، محصول را مشاهده و هر گونه آسیب و خسارت را به شماره موبایل پشتیبانی آریا پلاس گزارش دهند.

 

 

 

 

فیلترها
Sort
display